KONST / Litografier / Grafiskt blad 13714009
nr 1371 4009
Jonas Lundh
(f. 1965), Sverige
Grafiskt blad, Gicléetryck, Landskap. Signerad, numrerad 82/100, ca 28x38 cm, oramat löst blad
Jonas Lundh, svensk konstnär född i Fagersta 1965.
Utrop:
500 kr
Såld:
500 kr
måndag 11 januari 2021
kl 19:50:46
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
450 kr